14 August, 2022
مدیریت همزمان چندید اکانت ایستاگرام

مدیریت همزمان چندین اکانت اینستاگرام به صورت حرفه ای

افراد زیادی از فضای اینستاگرام برای کار و تجارت  خود استفاده میکنند و به دنبال مدیریت همزمان چندین اکانت اینستاگرام هستند.اگر شما هم جز این افرادید باید راهکارهای افزایش نرخ تعامل با مخاطبین خود را بیاموزید

مدیریت همزمان چندین اکانت اینستاگرام به صورت حرفه ای بیشتر دغدغه کارشناسان مدیریت شبکه های اجتماعی است.اگر شما هم به عنوان یک کارشناس شبکه اجتماعی یا یک کارفرما سعی در حفظ همزمان اکانت های خود در اینستاگرام دارید،ابتدا باید نحوه مدیریت به صورت حرفه ای را بیاموزید.

ما در این مقاله سعی میکنیم تکنیک های موثر مدیریت همزمان چندین اکانت اینستاگرام  به همراه مزایا و معایب آن را عنوان کنیم.از طرفی با اجتناب از کارهای تکراری و کاهش سردرگمی خود بتوانید تولید محتوای بهتری انجام دهید.

چگونه بیشتر از 5 اکانت اینستاگرام را در موبایل مدیریت کنیم؟

جالب است بدانید میتوانید بیشتر از 5 اکانت اینستاگرام را روی موبایل خود داشته باشید.بسیاری از کاربران به هر دلیلی میخواهند این محدودیت را از یر راه خود بردارند. App Twin بخشی در تنظیمات موبایل شماست که میتوانید به کمک آن دو نسخه از یک برنامه را روی یک موبایل داشته باشید.

اگر گوشی شما از این قابلیت برخوردار نیست، میتوانید از نرم افزارهای کپی اپلیکیشن استفاده کنید.برای اینکه از این قابلیت استفاده کنید و بیشتر از 5 اکانت اینستاگرام داشته باشید مراحل زیر را طی کنید:

۱- وارد قسمت تنظیمات موبایل خود  شوید.
۲- بخش برنامه‌ها یا Apps را لمس کنید.
۳-  بعد روی عبارت App Twin بزنید.
۴- اینستاگرام یا هر شبکه اجتماعی  دیگری که مدنظر شما است را انتخاب کنید.
۵- روی گزینه خاموش یا روشن آن بزنید و آن را فعال کنید.
۶- در این مرحله شما دو نسخه از اپلیکیشن مد نظر را روی موبایل خود نصب دارید.

نرم افزار های مدیریت و برنامه ریزی همزمان چندین اکانت اینستاگرام

 

مدیریت همزمان چندین اکانت اینستاگرام

مدیریت همزمان چندین اکانت اینستاگرام

مدیریت همزمان چندین اکانت ایستاگرام در کنار هم ، علاوه بر پیدا کردن زمان برای ایجاد محتوا و نگهداشتن همزمان اکانت ها در سطح بالا و  اجرای کمپین های تبلیغاتی در کنار آن کار بسیار دشواری است .این باعث میشود کارشناس یا مدیر این اکانت ها دچار سردرگمی شوند. حفظ استاندارد بالا برای همه این اکانت ها بدون کمک گرفتن از برنامه هایی که به همین منظور هستند کاری نشدنی است.

بهترین روش ها برای حل این مشکل، استفاده از اپلیکیشن ها و برنامه هاییی است که به شما کمک میکند تا از قبل زمان آپلود محتوا ها و استوری ها را برنامه ریزی کنید.

برنامه ریزی  برای انتشار محتوا در  اینستاگرام یک ویژگی نسبتاً جدید است.برای برنامه‌ریزی محتواها در اینستاگرام، چند ابزار برای شروع کار وجود دارد:

Buffer

بافر یک برنامه تحت وب ساده است. دلیل محبوبیتش آسان بودن استفاده از آن است.با وصل کردن شبکه های اجتماعی خود به بافر و نوشتن پست های جدید آن ها در یک صف پست قرار خواهید داد.

صف پست های شما به هر طریقی که مایل باشد قابل تنظیم است و پس از آن پست ها به طور مرتب و برنامه ریزی شده پست میشوند.

Hootsuite

با Hootsuite میتوانید هر صفحه یا نمایه ای از شبکه های اجتماعی موجود را که مد نظرتان است از محل داشبورد آن برنامه ریزی و ارسال کنید.

مثلا اگر قرار است 3 بار و هر بار یکی از اکانت های خود را مدیریت کنید، به راحتی همین کار را می‌توانید از طریق Hootsuite و فقط یک بار  انجام دهید.

IconoSquare

ICONOSQUARE به نوعی آچار فرانسه بازاریابی و مدیریت اینستاگرام است . این پلتفرم با آنالیز و مدیریت اکانت های اینستاگرام ایجاد شده و نمایش آن به صورت بسیار کاربردی به شکل جدول بوده . نتایج آنالیز این پلتفرم به صورت آماری بوده و استفاده از نتایج به دست آمده کمک شایانی به بهبود عملکرد در مدیریت همزمان چندین اکانت اینستاگرام خواهد داشت .

Tailwind

Tailwind هم مانند بافر یکی دیگر از ابزارهای پست گذاری خودکار اینستاگرام است.Tailwindبیشتر روی رسانه های اجتماعی که در حوزه بصری فعالیت دارند متمرکز است این ابزار عملکرهای با ارزشی را در زمینه خودکار سازی ارائه می دهد.

اگر هنوز هم برنامه های بیشتری برای مدیریت همزمان چندین اکانت اینستاگرام به صورت حرفه ای دارید برنامه های زیر را چک کنید:

  • ViralTag
  • Social Report
  • Planoly
  • Preview App
  • Postcron
  • Sked

نحوه پاسخ به دایرکت های چندین حساب اینستاگرام به صورت همزمان

برای اینکه بتوانید همزمان به دایرکت های موجود پاسخ دهید پیشنهاد میشود از یکی از ابزارهای گفته شده استفاده کرده تا بتوانید از طریق داشبورد چه روی موبایل چه روی سیستم خود بدون نیاز به ورود و خروج به سیستم به دایرکت هخا و نظرات پاسخ دهید.

البته این نکته را در نظر بگیرید که پاسخ دادن به نظرات و دایرکت ها استراتژی شما نیست. تحقیق کنید تا با پیدا کردن ابزار مدنظر در کنار استراتژیامکان پاسخ همزمان به دایرکت های خود را داشته باشید.

استراتژی محتوا موثرترین روش مدیریت همزمان اکانت های اینستاگرام

هنگامی که باید چندین حساب اینستاگرام را به صورت آنلاین مدیریت کنید،برای هر اکانت با توجه به موضوع آن باید استراتژی منحصر به فردی طراحی کنید.از نرم افزارهای آنالیز استفاده کرده و با تحلیل آن متوجه محتواهایی که نرخ تعامل بیشتر با مخاطب هدف شما دارند شوید.

شناخت مخاطب و درک عمیق از نیاز آن کمک بسزایی در طراحی استراتژی هر اکانت میشود.ابزار Sprout Social از ابزار های شنیداریست که به شما در شناخت هرچه بیشتر مخاطب خود کمک میکند.

نکته پایانی

در این مقاله به معرفی تکنیک هایی برای مدیریت همزمان چندین اکانت اینستاگرام به صورت حرفه ای پرداختیم.شما  با طراجی تقویم محتوایی و استفاده از ابزارهای ذکر شده میتوانید محتوای اکانت های خود را در سطح استاندارد نگه دارید.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *