14 August, 2022
بهترین ایده های تولید محتوا

بهترین ایده های تولید محتوا برای سایت و شبکه های اجتماعی

بهترین ایده های تولید محتوا

همیشه پیدا کردن ایده برای تولید محتوا برای سایت و شبکه های اجتماعی کار سختی بوده است ما در این پست از کانتنت مانستر به بررسی این ایده ها و معرفی بهترین ایده های برای تولید محتوا خواهم پرداخت با ما همراه باشید .

ایده های تولید محتوا

ایده های تولید محتوا

1 – استفاده از فروم های آنلاین

بهترین ایده های تولید محتوا

بهترین ایده های تولید محتوا

شما به وسیله فروم های آنلاین می توانید ببنیید مردم و کابران در مورد چه موضوعاتی سوال می پرسند یا بحث می کنند به وسیله این سوالان و بحص ها می توانید محتوا جدید را تولید کنید.

2 -گروه های شبکه های اجتماعی

ایده های تولید محتوا

ایده های تولید محتوا

معمولا در گروه های شبکه های اجتماعی مثل لینکدین و تلگرام میتوانید گروه های مربوط به حوزه خودتان را پیدا کنید و در آن ها عضو شوید سپس میتوانید ببینید مردم درباره چه موضوعاتی صحبت یا بحث می کنند این بحث ها میتواند ایده جابی برای تولید محتوا در شبکه اجتماعی کسب و کارتان یا سایتتان باشد .

3 – سوال پرسیدن از کابرانتان

همیشه سوال پرسیدن از کاربران سایتتان یا صفحه شبکه اجتماعیتان میتوانید ایده جالبی برای تولید محتوا باشد میتوانید بپرسید که شما دوست دارید درباره چه موضوعی محتوا تولید کنیم و درباره کدام یک از خدمات یا محصولات ما سوالی دارید .

4 – وب سایت های رقیب

بهترین ایده های تولید محتوا

بهترین ایده های تولید محتوا

میتوانید وب سایت های رقبا خود را تحلیل کنید و ببینید آن ها درباره چه موضوعاتی محتوا تولید کرده اند و شما با گرفتن ایده محتوا کامل تری را نسب به آنها تولید کنید .

5 – معرفی کتاب

ایده های تولید محتوا

ایده های تولید محتوا

میتوانید با پیدا کردن کتاب های مربوط به حوزه کاری خودتان و معرفی چکیده آن محتوا تولید کنید و آن را در سایت و شبکه های اجتماعی خودتان به اشتراک بگذارید . میتوانید این کتاب ها را از طریق کتابخانه های آنلاین پیدا کنید .

کتابخانه های آنلاین ایرانی :

فیدیبو

کتاب سبز

30بوک

6 – پیشنهاد های گوگل

ایده های تولید محتوا

ایده های تولید محتوا

میتوانید با سرچ کردن یک کلمه مربوط به حوزه کاریتان در گوگل بقیه پیشنهاد های گوگل را مربوط با آن کلمه در پایین صفحه ببینید مثلا ما با سرچ کلمه بهترین هرفمون ارزان گوگل کلماتی مثل بهترین مارک هدفون و بهترین هدفون بی سیم شیائومی را به ما پینشهاد داد .

7 – پست های مخصوص تعطیلات

شاید خیلی پیشنهاد جالبی از نظر محتوای کاربردی نباشد اما زود قضاوت نکنید. درست است که شب سال نو ۱ بار در سال اتفاق می‌افتد، اما بیشتر از هر تعطیلاتی نیازمند توجه است. از اوایل سپتامبر تا دسامبر، مشتریان به دنبال هر چیزی وابسته به تعطیلات هستند. پستی گرداوری کنید که منابع با ارزش مورد نیاز برای تمام قشرها را پوشش دهد.

8 –  فهرست یادآوری

اگر ایده‌ی کافی برای محتوای کاربردی دارید،یک لیست یادآور برای خود تهیه کنید. اسکن کردن آن ساده است وبرای خواننده مناسب و در واقع تهیه آن بشیار کار ساده‌ای است.

9 – لیست منابع

لیستی از منابع مفید که پیشنهاد می کنید ارائه دهید.

10- کتاب‌هایی با تیتر های مرتبط

گروهی از کتاب‌هایی که در حوضه‌ی موضوع خاصی هستند را معرفی کنید و توضیح مختصری درمورد آن‌ها دهید. لینکی از آن کتاب ها در آمازون و یا دیگر مراکز خرید در دسترس قرار دهید .

11-  ابزار کارآمد رایگان

این بخش از محتوی کاربردی اصولاً طرفداران زیادی دارد. لیستی از ابزار رایگان که برای اهداف خاصی مناسب هستند را معرفی کنید.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *